قیمت گربه خانگی

اگر به دنبال گربه ای سالم، اصیل و ملوس با بهترین و مناسبترین قیمت هستید، کتس لند مقصد شماست.

caatpng
قیمت گربه پرشین

همه چیز در مورد

قیمت گربه خانگی

وقتی بحث گربه خانگی به میان می آید، سوالاتی در مورد قیمت گربه خانگی نیز مطرح میشود. بر اساس نژاد گربه ها، قیمت گربه خانگی نیز متغیر است.

در حقیقت، عوامل گوناگون زیادی وجود دارد که بر تعیین قیمت گربه خانگی تاثیرگذار است. گربه ها یکی از دوست داشتنی ترین حیوانات خانگی در دنیای امروز هستند. آنها با دلبری کردن های گوناگونی که در چنته دارند، در خانواده های زیادی جایگاه محبوبی پیدا کرده اند.

امروزه نه تنها در کشور ما بلکه در سراسر جهان، گربه ها با گونه ها و نژادهای مختلف، به عنوان عضوی از خانواده پذیرفته میشوند. بسته به سلیقه و نوع انتخاب افراد، ممکن است گربه ای که به خانه آورده میشود، گربه ای واگذاری باشد، و یا گربه ای نژاددار و از پدر و مادری اصیل باشد که خریداری شده باشد. حتی اینکه گربه ای که هر فردی انتخاب میکند، یک گربه بالغ باشد و یا یک بچه گربه نیز، به سلایق افراد بستگی دارد.

اگر شما نیز قصد آوردن گربه ای به خانه را دارید، اما در مورد انتخاب آن، مردد هستید و مشکل دارید، میتوانید با متخصصین ما در تیم کتس لند تماس بگیرید. اینجا در کتس لند، گروهی از حرفه ای های پرورش دهنده گربه، کنار هم جمع شده اند تا بچه گربه های ملوس و دوست داشتنی را به خانواده ای که بهترین سرپرست هستند، تحویل دهند. کتس لند، به عنوان بستری امن برای خرید بچه گربه، با تضمین سلامت بچه گربه و همچنین تایید نژاد بچه گربه، در کنار هموطنان عزیز است.

فروشگاه کتس لند

تماس با ما

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گربه های خانگی، پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. همچنین می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

our instagram

تعیین قیمت گربه خانگی

همانطور که گفتیم، گربه ها دارای نژادهای مختلفی هستند و عوامل گوناگونی بر تعیین قیمت گربه خانگی مد نظر شما تاثیرگذار است. امروزه در ایران، گربه های پرشین، اسکاتیش و بریتیش، دارای محبوبیت خاصی هستند و بیشتر به عنوان گربه های خانگی انتخاب میشوند.

قیمت گربه اسکاتیش، بسته به جنسیت، مدل گوش ها و رنگ، از پنج میلیون تومان تا بیست میلیون تومان متغیر است. قیمت گربه خانگی بریتیش نیز، تقریبا در محدوده قیمت گربه خانگی اسکاتیش است.  

قیمت گربه خانگی پرشین نیز بر اساس جنسیت، رنگش، مدل صورتش و حتی رنگ چشمانش تغییر میکند. در حالت کلی، اگر قصد خرید گربه پرشین را دارید، باید قیمتی بین دو میلیون تومان تا شش میلیون تومان را در نظر بگیرید.

قیمت گربه اسکاتیش

چرا کتس لند؟

همانطور که پیشتر بیان شد، تیم حرفه ای کتس لند مفتخر است که به عنوان واسطه خرید و فروش گربه فعالیت کند. آنچه که کتس لند را به یک بستر قابل اعتماد تبدیل کرده است، جلب اعتماد هر دو گروه خریدار و فروشنده است. وقتی به قصد خرید گربه یا فروش گربه، به کتس لند مراجعه میکنید، مطمئن خواهید بود که همه عوامل مهم در نظر گرفته خواهد شد. و به منظور از بین نرفتن اعتمادی که به سختی از طرف شما به ما ارمغان داده شده است، ما شرایطی را در جهت تعیین منصفانه قیمت گربه خانگی برای هر دو طرف فروشنده و خریدار در نظر گرفته ایم. 

برای مثال، پرورش دهنده یا فروشنده گربه، باید با ارائه گواهی سلامت گربه خانگی، همراه با مهر و شماره تلفن دامپزشک، اصالت و سلامت گربه را تضمین کند. و بعد از ارسال عکس شناسنامه گربه، در مورد تعیین قیمت گربه خانگی مورد نظر با تیم کتس لند مشورت خواهد کرد تا تیم ما مطمئن شود که قیمتی که فروشنده برای قیمت گربه خانگی در نظر گرفته است، با توجه به عوامل تعیین کننده در مورد آن گربه، مناسب است.

در مقابل، خریدار گربه نیز باید صلاحیت نگهداری از گربه را داشته باشد و دارای اطلاعات و تجربه کافی در مورد نگهداری گربه باشد. بعد از پرداخت مبلغ تعیین شده از طرف خریدار گربه خانگی و واریز به حساب کتس لند، گربه به او تحویل داده میشود.

مقالات مرتبط

[wp_show_posts id="4932"]

سوالات متداول مشتریان درباره قیمت گربه خانگی

قیمت گربه خانکی، بر اساس عوامل مختلف مانند نژاد، جنسیت، رنگ و غیره تغییر میکنند. اگر بدنبال یک گربه ای اصیل و نژاددار هستید، با کتس لند تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

همانطور که گفتیم قیمت گربه خانگی، بر اساس عوامل گوناگون، متغیر است. در حالت کلی، قیمت گربه از دو تومن شروع میشود  و گاها ممکن است حتی به چهل میلیون برسد.

بله ،کتس لند به عنوان واسطه پس از گرفتن تاییدیه شما از تحویل گربه ،مبلغ را به حساب فروشنده واریز می کند، در غیر این صورت مبلغ را به شما بر میگرداند.

در ایران، در حال حاضر، گرانترین گربه خانگی، گربه گلد اسکاتیش است که گاها حتی با مبلغی فراتر از صد میلیون نیز به فروش میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شروع مکالمه
ارسال پیام از طریق واتساپ